Dołącz do wyjątkowej społeczności wpierającej rozwój biznesu

Business Lantern – join the heroes!

Z nami Twoja firma rozwinie skrzydła.

Historia

Business Lantern Office jest centrum coworkowo-kreatywnym stworzonym
na potrzeby lokalnych (i nie tylko) firm.

 

Historia Business Lantern Office rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy w głowach właścicieli pojawił się pomysł na przestrzeń biurowo-coworkingową, która rozwiązywałaby ich problemy z powierzchnią biurową. W Kielcach nie było do tej pory coworkingu z prawdziwego zdarzenia oraz miejsca, które kompleksowo odpowiadałoby na potrzeby przedsiębiorców.

Od pomysłu do realizacji przeszliśmy długą drogę, ale udało się! We wrześniu 2019 roku Business Lantern Office zostało oddane do użytku przedsiębiorców. W ciągu pół roku miejsce zmieniało się i było dostosowywane do potrzeb lokatorów. Obecnie prace nad centrum są w końcowej fazie, a Kielczanie (i nie tylko) mogą korzystać z usług Business Lantern Office: biur, sal szkoleniowych, strefy chillout, czy siłowni.

Zapraszamy do nas! Sprawdź sam co przygotowaliśmy dla przedsiębiorców.

Takiego miejsca jeszcze nie było.

20
WYJĄTKOWYCH NAJEMCÓW
6
AMBITNYCH PRACOWNIKÓW
1000
WYPITYCH KAW
ZESPÓŁ

Łukasz Bilski

Prezes Zarządu

Michał Jarosz

Dyrektor Zarządzający

Kamila Gawęcka

Prokurent/Manager

Sylwia Marzec

Specjalista ds. projektów
REKOMENDACJE

Piotr Wiśniewski

Idealne miejsce dla biznesu. Mam przyjemność wynajmować biuro i lepszego miejsca nie mogłem znaleźć. Profesjonalna obsługa, mili pracownicy i dużo nowoczesnych rozwiązań.

Zbigniew Kot

Business Lantern Office mają biura, sale, strefę relaksu i wiele innych rozwiązań. Przyjdź, a już nie wyjdziesz, tak jak ja. To naprawdę kompleksowe rozwiązania dla biznesu. Polecam!

Karolina Kundera

Nie wiedziałam, że jest takie miejsce, gdzie można znaleźć tyle usług biznesowych. Zachęcam serdecznie do wynajęcia biura w Business Lantern Office. Miła atmosfera, uśmiechnięci ludzie, genialne miejsce.

LOKATORZY