Wirtualne biuro idealne dla przedsiębiorców

wirtualne biuro Kielce

Czym jest wirtualne biuro?

Zakładając firmę potrzebujemy adresu, pod którym zostanie ona zarejestrowana. Często wybieramy adres domowy, ale nie jest to najlepsze rozwiązanie. Dlatego najlepiej jest skorzystać z rozwiązania, które zredukuje koszty – wirtualnego biura.

wirtualne biuro Kielce

Dla kogo jest wirtualne biuro?

Idea wirtualnego biura znakomicie trafia w potrzeby osób wykonujących wolny zawód czy freelancerów, a obecnie w czasie pandemii również firm czy stowarzyszeń, które prowadzą działalność w kilku miastach lub zdalnie.

 

Dlaczego warto?

Jakie korzyści wynikają z wynajęcia wirtualnego biura:

  • nie ujawniasz adresu domowego, bo cenisz swoją prywatność i nie chcesz łączyć tej sfery z życiem zawodowym (nie chcesz żeby urzędnicy odwiedzali Twój dom),
  • możesz zarejestrować działalność w innej miejscowości (np. w danym rejonie jest dostępne finansowanie),
  • nie ponosisz kosztów wynajmu lokalu,
  • poprawiasz wizerunek firmy i zyskujesz prestiżowy adres (np. w centrum dużego miasta).

I jeszcze jeden argument zapewne bardzo istotny dla przedsiębiorców, którzy lubią mieć kontakt z innymi ludźmi. Odwiedzając firmę prowadzącą wirtualne biuro w celu np. odbioru poczty istnieje szansa poznania innych wynajmujących – potencjalnych klientów.

 

Co otrzymasz w ramach wirtualnego biura?

Jeśli nie chcesz wynajmować drogiego lokalu wirtualne biuro to idealne rozwiązanie. Zazwyczaj możesz skorzystać z kilku propozycji oferowanych przez firmy. W Business Lantern Office staramy się dostosować do klienta, rozmawiając najpierw o Twoich potrzebach.

Dlatego wynajmując u nas wirtualne biuro możesz skorzystać z dwóch opcji: STANDARD i PREMIUM. W ramach tych dwóch opcji możesz skorzystać z:

  • adresu działalności
  • odbierania poczty
  • skanowania do 20 dokumentów
  • biurka hot desk max. 80h/m-c z internetem i dostępem do ekspresu
  • 5 tokenów do wykorzystania (np. sala szkoleniowa).

 

Na czym polega obsługa korespondencji?

Polega to na tym, że cała poczta firmowa jest przekierowywana na nasz adres. Poinformujemy Cię o przesyłce i możesz odebrać ją w wybranym momencie z siedziby wirtualnego biura. Oferujemy również skanowanie całej korespondencji i wysyłkę mailem, jeśli nie masz czasu jej odbierać.

 

Szukasz adresu działalności w Kielcach?

Zgłoś się do Business Lantern Office.

Dysponujemy wirtualnymi biurami z adresem w Kielcach przy ul. 1 Maja 191.

Po prostu skontaktuj się z nami i określ, czego potrzebujesz.